Efekt Motyla

Książka, ebook i audiobook Efekt Motyla
Autorem tej publikacji jest jeden z najmłodszych polskich milionerów według wprost - 7 miejsce w rankingu, 24 lata. Ranking ten jest z 20 lipca 2008r.(29 wydanie wprost). Ten młody człowiek stanął na podium obok takich gwiazd jak Robert Kubica, Agnieszka Radwańska, Maciej Lampe itd. Kamil Cebulski, bo o nim piszemy przekroczył barierę miliona złotych w wieku 21 lat i chce on podzielić się z Wami swoimi doświadczeniami i przemyśleniami dzięki którym osiągnął tak wiele w tak młodym wieku.
Kamil Cebulski jest współtwórcą firmy ESC Poland, działająca na rynku internetowym. Ta firma posiada kilka sklepów internetowych: www.aragon.pl, www.mentis.pl, www.komputerowiec.pl, www.kokanie.pl, www.akara.pl i wiele innych.
Kamil mówi w tej książce o tym co zrobić, żeby zdobyć tak dużo. Przede wszystkim trzeba zacząć działać, zdobywać wiedzę, umiejętności i zwiększać swoją inteligencję. Jednym słowem musisz zacząć stać się dla siebie największym aktywem. Potem czeka Cię praca po 14 - 16 godzin codziennie w której zdobędziesz pewność siebie, znajomości i doświadczenie. Kolejnym etapem jaki napotkasz na swojej drodze będzie to, że nie będziesz musiał już tak ciężko pracować, ale Twoim zadaniem będzie pielęgnować te aktywa, które będą Ci dostarczać niezbędne środki do życia.
W 2007 roku została założona fundacja Kamila Cebulskiego, która zajmuje się promowaniem
przedsiębiorczości wśród młodzieży.

Wejdź i posłuchaj darmowego fragmentu audiobooka, a jeśli będziesz chciał zamówić tą publikację , gdy już wejdziesz przewiń stronę na sam dół, tam jest okienko zamawiania.

                                             -> książka <-