[Edycja CD] Biznes XXI wieku

Książka i ebook [Edycja CD] Biznes XXI wieku

Kim lepiej być w obecnym wieku? Pracownikiem na etacie czy przedsiębiorcą?
Dzięki tej książce poznasz odpowiedzi na te pytania.
Teraźniejsze czasy są najodpowiedniejsze ku temu by założyć własny biznes. Nigdy nie było na to lepszego momentu od tego jaki mamy teraz.
W swoim liście do polskich czytelników autor ebooka Robert Kiyosaki pisze na kim w prowadzeniu biznesu się wzorował. A był to jego ojciec, który był wysoce wykształcony i zajmował wysokie stanowisko urzędnika państwowego oraz ojciec kolegi Roberta, który zakończył swoją edukację na 8 klasie, ale dzięki swojej ambitnej pracy stał się milionerem. Ojciec Roberta ciężko pracował na swoim etacie i nie miał większych korzyści tylko przez całe swoje życie musiał słuchać poleceń i je wykonywać, za to ojciec jego kolegi został bogaty. Stąd wywiodła się nazwa bestsellera - " Bogaty ojciec, Biedny ojciec ".
Robert Kiyosaki we wszystkich swoich publikacjach nadaje następujące przesłanie - przejmij odpowiedzialność za własne finanse, albo pogódź się z tym, że do końca życia będziesz słuchał rozkazów swoich przełożonych i nie tylko. Wybieraj : jesteś albo panem pieniędzy, albo ich niewolnikiem. Ta książka pdf wyjaśni Ci i zobrazuje dlaczego warto stworzyć własny biznes i jaki dokładnie miałby to być biznes.

Wejdź, zobacz jeszcze więcej i zdobądź ją :

                                                                   -> książka <-

Wersja u góry jest z płytą cd.
Jeśli interesuje Cię wersja tej książki bez płyty cd kliknij w ten link -------> książka bez płyty cd

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za udzielenie komentarza.