Efekt jo-jo w motywacji

Książka, ebook i audiobook Efekt jo-jo w motywacjiEfekt jo-jo jest nam bardzo dobrze znamy w trakcie odchudzania. Gdy zrzuciliśmy wagę to po jakims czasie ta waga powraca i to jest właśnie efekt jo-jo. Jak to sie odnosi do motywacji. Otóż w motywacji jest podobnie. Gdy coś robimy to nagle tracimy zapał do tego, i to zdanie możemy również spróbować użyć w naszym odchudzaniu. Tracimy motywację do tego, aby się dalej odchudzać. Inne porównanie to na przykład, gdy oglądamy film w kinie i wtedy wcielamy się w rolę bohatera, inaczej mówiąc ten bohater z filmu przekazuje nam moc, która pozostaje w nas na pewien krótki czas, ale ta moc po kilku dniach, lub nawet godzin zanika. Chcielibyśmy, aby to trwało dużej prawda? I takich sytuacji możemy mnożyć wiele
Ta książka nauczy nas jak pokonywać blokady, lenistwo i brak dyscypliny, aby być bardziej skupionym na działaniu. Na pewno ta publikacja jest inna od tego typu książek motywacyjnych ponieważ mówi ona, że trzeba zaakceptować swoje emocje i niedoskonałości takie jak lenistwo. Można zatem powiedzieć, że ten ebook doskonale będzie się nadawał dla osób leniwych i tych, którzy nie utrzymują emocjonalnego porządku.

Wejdź i przeczytaj również jakie inne korzyści płyną z tego audiobooka. Przeczytaj również krótką notatkę o autorze tej publikacji, który ma już spory bagaż doświadczenia w psychologii. Zdobądź to :

                                                           -> książka <- 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za udzielenie komentarza.