MNEMObiznes

Książka i ebook MNEMObiznesCzy wiesz jak ważna pamięć jest w biznesie?
Dzięki niej nie tylko zapamiętujesz nazwiska i twarze swoich klientów, ale dzięki technikom zawartym w tej książce otrzymasz narzędzia, które są wykorzystywane przez psychologię sprzedaży, i tymi narzędziami wryjesz na stałe w pamięć swojego klienta ważne informacje o swojej marce, produkcie czy firmie.

Oto przykłady zastosowania mnemotechnik z tego ebooka w życiu codziennym:
1) Pamięć epizodyczna powoduje, że zapamiętujemy ważne chwile z naszego życia.
Tą pamięć można wykorzystać w firmie do promocji swoich produktów lub usług.
Poprzez wykorzystanie umiejętności komunikacji i wydarzeń, które wzbudzają  emocje w osobach współpracujących lub pracujących z nami. W ten sposób spowodujesz, że Twoje usługi i produkty zostaną zapamiętane.
2) Mechanizm torowania - jest to celowe działanie na nieświadomość, po to, aby pewien jeden bodziec, słowo zostało skojarzone z konkretnym produktem lub marką.
Dobrym przykładem zastosowania takiego torowania jest reklama firmy Disneya, gdzie w piosence lub w tekście wykorzystywane są słowa, które odpowiednio kojarzą się z tą firmą, np. uśmiech, fantazja, szczęście, itd.
3) Stwórz swoje Kartoteki Przydatnej Wiedzy, w skrócie KPW. To metoda na gromadzenie, uaktualnianie i uporządkowywanie wiedzy, aby w ten sposób zrobić się fachowcem w swojej dziedzinie i później wykorzystywać to w biznesie.
Kto może wykorzystywać KPW? Oczywiście każdy.

Wejdź, zobacz jeszcze więcej i zdobądź ją :

                                                                    -> książka <-

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za udzielenie komentarza.